Köy evi: Köy hayatı (en az 2 gece)

Ev harabeye dönmüş iki katlı eski Rum eviyi. Geleneksel yapım teknikleri kullanarak, hemen hemen hiç beton, plastik, alüminyum ıvır zıvır sokmadan onardık. "Pansiyon yapıp kiralarız" düşüncesiyle değil, sanki biz ya da en yakın arkadaşımız oturacakmış gibi yapıp döşedik. Mutfağı ve şöminesi var. CDçalar ve wireless internet de, tabii ki ücretsiz. Evin kendisine ait bahçe ve avlusu var.

Kerevetli Ev  büyük, ferah. İki kişilik muazzam bir yatak odası ve iki veya mensubunun kalabileceği diğer odaları var. Banyonun tavan penceresine Haziranda kocaman dut ağacının meyveleri tıp tıp dökülüyor.

Taş Ev iki katlı ve en konforlu müstakil evlerimizden biri, iki çocuklu aileyi bile rahat ettirebiliriz. Üst kat Şirince usulü çok pencereli ve muhteşem manzaralı. İki kişilik yatağın yanı sıra sedirlerde yer yatakları açabiliyoruz. Şöminesi eksikti, şu günlerde onu ekliyoruz. Köyde ilk 'Volta Tavan' denemesini burada yaptık. Alt katta hayalinizdeki mutfağı bulacaksınız. Sazlarla örtülü çardakta büyük bir yatak öğle uykusuna davet ediyor.